تکنیک‌های موفقیت دکتر فرهنگ
تکنیک‌های موفقیت دکتر فرهنگ
مجموعه کامل تکنیک‌های موفقیت
بیش از 20 تکنیک
14 جلسه
40 ساعت
مشخصات: تصویری، MPG
7 عدد دی وی دی | 11450 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی

عناوین 14 جلسه
جلسه اول
قوانین هستی، شروط نتیجه گیری، اعلام شایستگی به کائنات، دلیل عدم تحول

جلسه دوم
مراحل تحول، عوامل موثر در شکل گیری تحویل، پرهیز از وعده، تغییرات جرئی، شرطی شدن، سعی و تلاش،ضمیرهای خودآگاه و ناخودآگاه، قوانین مغز

جلسه سوم
تلقین به نفس، شروط عبارت تاکیدی، تغییر در گویش

جلسه چهارم
اشکال (شکل‌های) بکارگیری عبارات تاکیدی، اثر نیروی انتظار در بهبود عملکرد، اصل نگهداری، اصل تکرار، عدم حساسیت، عدم نگرانی، تطابق حالات و رفتارها با خواسته‌ها

جلسه پنجم
تصویر سازی ذهنی، هاله‌های انرژی، جذب انسان‌هاهیچ چیزی تصادفی نیست، نحوه رویارویی با خاطرات تلخ، روزی

جلسه ششم
هیچ چیز تصادفی نیست، نحوه رویارویی با خاطرات تلخ، روزی

جلسه هفتم
قانون کارما و قانون دارما (عمل و عکس العمل)، فواید قصه، بخشیدن دیگران 1

جلسه هشتم
بخشیدن دیگران 2، دعا، عدم قضاوت، خنده درمانی، پرسش‌های صحیح از خود و دیگران، شکر نعمت

جلسه نهم
تغییر در نوع نگرش، رهایی از دلبستگی، استفاده درست از فرصت‌ها، عشق به خویشتن، یکپارچه شدن با خود و دیگران، کودک درون

جلسه دهم
زندگی هدفمند 1

جلسه یازدهم
زندگی هدفمند 2، حضور در لحظه 1

جلسه دوازدهم
حضور در لحظه 2، مدیتیشن، توکل

جلسه سیزدهم
نیایش آب (تاثیر امواج مثبت و منفی بر مولکولهای آب)

جلسه چهاردهم
ارتباط با خدا


هر جلسه حدود 3 ساعت و در مجموع 40 ساعت
به همراه پرسش به سوالات شفاهی و کتبی و نمایش اسلاید


شرح مختصر برخی از مباحث
به گفته وی ( دکتر فرهنگ ) مغز انسان به دو بخش تقسیم می‌شود. قسمت بالایی مغز مربوط به ضمیر خود آگاه است که کارهای ارادی را انجام می‌دهد یعنی تصمیم می گیرد و سپس انجام می‌دهد. ولی قسمت پایینی مغز که مربوط به ضمیر ناخودآگاه است که بسیار دقیق، عالی و توانمند کار می‌کند و مربوط به کارهای غیر ارادی مانند نفس کشیدن و ضربان قلب است. ضمیر ناخودآگاه همه چیز را قبول می‌کند، افکار مثبت و منفی ، مخرب ، سازنده خوب ، بد و ...! ولی ضمیر خودآگاه فقط چیزهای منطقی را قبول می‌کند.

نظر دکتر شاهین فرهنگ در خصوص انرژی‌های مثبت و تاثیر آن روی زندگی: انتخاب می‌کنیم که برنده باشیم یا بازنده، موفق باشیم یا شکست خورده و در سرنوشت ما چند چیز نوشته شده است و انتخاب می‌کنیم که چه سرنوشتی داشته باشیم و تنها خداوند می‌داند که کدام راه را انتخاب می‌کنیم.

نظر دکتر فرهنگ در مورد پیچیدگی مغز انسان: تحقیقات مشترک دانشگاه هاروارد ، استن فورد و چند دانشگاه دیگر امریکا نشان داده است که پیچیده‌ترین مسئله‌ای که در دنیا وجود دارد مغز است و ما اگر رگ‌های خونی مغز یک انسان را باز کنیم و کنار هم بگذاریم، 4 دور، دور کره زمین می‌چرخد و این موضوع از نظر علمی اثبات شده است. هیچ جای بیکاری در مغز وجود ندارد و اگر کسی بتواند از 100 در صد توان مغزش استفاده کند خواهد توانست 2 میلیون جلد کتاب 500 صفحه‌ای را حفظ کند که ما اکنون فقط 12 درصد از مغز خود استفاده می‌کنیم.

دکتر فرهنگ در مورد انرژی‌ها ادامه داد: هنگامی که به کسی فکر می کنید انرژی شما به او منتقل می‌شود و انرژی او هم به شما می‌رسد. بنابراین او هم به شما فکر می‌کند. انرژی قابل هدایت به سمت خاصی است در صورتی که در اجسام این چیز وجود ندارد.

از نگاه ایشان: انرژی‌های ما دارای بار مثبت یا منفی است. زمانی که به چیزهای خوب فکر می کنیم و یا دعا یا قرآن می‌خوانیم انرژی ما مثبت است و این حالات و روحیات مثبت و منفی ما است که روی انرژی های دنیا تاثیر می‌گذارد.

وی در تعریف قانون جذب اینگونه صحبت میکنند که: هر کم تراکمی به دنبال جذب پر تراکم مشابه خود است یعنی فکر به یک چیز، آن چیز را جذب می‌کند و هماهنگ است با کلام خداوند در قرآن که می‌فرماید: گفتگو از بلا باعث ایجاد بلا می‌شود و یا در سوره ابراهیم آیه 7 فرموده‌اند: اگر شکر نعمت به جا آورید بر نعمت شما می‌افزایم.

کسانی که صحبت از ناامیدی و یاس می‌کنند و منفی بافی می‌کنند به مراتب از سایرین دردسرهایشان بیشتر است و بطور کلی مغز انسان طوری طراحی شده است که به چیزی که فکر می‌کنید آن چیز به طرف شما می آید چه بخواهید و چه نخواهید و این قانون جذب است.
7 عدد دی وی دی | 11450 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی