ساعت مچی دیجیتال ال ای دی مدل استورم استیل مشکی
ساعت مچی دیجیتال ال ای دی مدل استورم استیل مشکی
مدل: Storm MK 2 Circuit
ساعت استورم در حال خاموش هیچ زمانی را نشان نمی‌دهد و با فشردن دکمه آن ال ای دی های این ساعت با رقص نوری بسیار زیبا روشن می‌شود و زمان را به گونه‌ای زیبا برای شما نمایش می‌دهند.
در بین ساعت‌های استورم این مدل و رنگ بند زیباترین و پرفروشترین است و با بند دو رنگ و با توجه به خاموش بودن نور در حالت عادی به راحتی با لباس مجلسی و اسپرت ست می‌شود.
نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه شمار، روز، ماه، صبح و عصر
رنگ نور (ال ای دی) قرمز و آبی موجود است. لطفا رنگ دلخواه را در هنگام ثبت سفارش اطلاع دهید.
1 عدد ساعت | 20900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی

روش خواندن:
خواندن این ساعت الگوریتم بسیار متفاوت و زیبایی دارد دکمه A را فشرده تا زمان را مشاهده کنید ستون اول را بخوانید 12 چراغ اول ساعت را نمایش میدهد و چراغ پایینی Am و Pm را نمایش می دهد با روشن بودن چراغ AM متوجه خواهید شد ساعت قبل از 1 ظهر است و خاموش بودن آن نمایشگر بعد از 1 بعد از ظهر است ستون دوم را بخوانید 5 چراغ اول دهگان عدد مربوط به دقیقه را نشان میدهد 10 20 30 40 50 در تصویر بالا عدد دهگان دقیقه 20 را نمایش میدهد 9 چراغ بعدی یکان دقیقه را به ترتیب از 1 تا 9 نمایش میدهد از ارقام حک شده بر روی ساعت به راحتی میتوانید دقایق را بخوانید در تصویر بالاعدد مربوط به دقیقه 25 است (5+3) روشن بودن چراغ Am نشان دهنده نمایش ساعت تا قبل از ساعت 1 بعد از ظهر است و روشن بودن چراغ D نشانگر نمایش روز است

روش تنظیم:
ابتدا دکمه A را فشار دهید تا چراغ های مربوط به ساعت نمایش داده شود. سپس دکمه B را فشار دهید تا وارد بخش تنظیمات شوید. پس از آن دکمه A را فشار دهید تا وارد بخش مربوط به زمان شوید و آن را نگه دارید تا ساعت به سرعت تغیر کند. سپس دکمه B را فشار دهید تاساعت ست شده و وارد بخش تنظیم دقیقه شوید.و آن را نگه دارید تا به سرعت تغییر کند. در مرجله بعدی دکمه B را فشار دهید تا دقیقه ست شده و وارد بخش تنظیم ماه و روز شوید چراغ D نشان دهنده Date به معنای تاریخ در این مرحله روشن خواهد شد. دکمه A را فشار دهید تا ماه را تنظیم کنید و با فشذدن دکمه B ماه ست شده و وارد بخش تنظیم روز میشوید. سپس دکمه A را فشار دهید تا روز را تغییر دهید و آن را نگه دارید تا به سرعت تغییر کند. و در آخر دکمه B را فشار دهید تا روز ست شده و از بخش تنظیمات خارج شوید.

عنوان


1 عدد ساعت | 20900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی